İade İptal Değişim

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI
DEĞİŞİM :
*İsim yazdırılmış saatlerde değişim ve iade yoktur. Çünkü isme özel üretiliyor ve yazılan isim silinmiyor.
Değişim için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış,kirlenmemiş,tadilat görmemiş olması kaydı ile,aksesuarları, varsa hediyesi,varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde (Abiye ürünlerde süre 24 saattir) ürün ile beraber gelen faturanın arkasındaki değişim formunu eksiksiz doldurarak faturaların her iki nushasınıda, teslim aldığınız kargo firması  ile  gönderebilirsiniz. Değişimde  tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.
Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız ancak telefon veya whatsapp  ile firmamıza ulaşarak ürün değişim talebinde bulunabilirsiniz.
Göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize kargo ücreti alınmadan gönderilecektir , istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır.
Tasarım  modellerimizde değişim veya iade ancak aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.
Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size SMS yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.
NOT : Değişim için göndermiş olduğunuz ürün / ürünler 14 günü geçmiş,kullanılmış,satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,
(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası iki nusha halinde,(varsa)aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde;ürün kabul edilmeyecek,tarafınıza (mesajla bildirilip) karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.
Değişim için göndereceğiniz  kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir.Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.
Değişimlerde kargo ücreti size aittir. İlk değişimden sonra
değişim yapılamamakta olup, iade işleminiz gerçekleştirilecektir.
Değişim Adresi : Yavuz selim mah.1099.sok.No:17 Bağcılar/İstanbul
E-MAİL : info@hulyah.com
Telefon : +90 531 384 65 80
İADE :
Herhangi bir nedenle iade etmek istediğiniz, yeniden satılabilirlik özelliği taşıyan ürünün iade süresi, teslim aldığınız
tarihten itibaren 14 gündür.İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar
görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
Abiye ürünlerde iade işlemi; sadece ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerlidir.
İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.
Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.
Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı +90 531 384 65 80 nolu telefonlardan müşteri hizmetleri ile görüşerek edinebilirsiniz.
İadeye konu olan ürünü;her iki faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri ( hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır.) 
İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde kargo ücreti kesilerek kalan tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerli olup, ürünün herhangi bir kusuru olmadığı durumlarda, Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli ve kargo ücreti  kesilerek , alışveriş toplam bedelinden düşürülerek tarafınıza iade edilir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır.
İade Adresi : Yavuz selim mah.1099.sok.No:17 Bağcılar/İstanbul
E-MAİL : info@hulyah.com.tr
Telefon :+90 531 384 65 80